Hakkımızda

Atmaca Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti, Sigorta Sektörünün öncüleri konumunda olan, Ülkemizin en büyük Sigorta Şirketlerinden Aksigorta A.Ş ve ALLİANZ Sigorta Şirketlerinin A tipi yetkili acentesidir.

Türkiye genelinde sigortacılık faaliyetini yürütmektedir. Bu site sigorta sektörü ve sigortacılıkla ilgili pek çok bilgiyi bir araya getirerek güncel yaşamdaki risklerin daha iyi anlaşılabilmesi amacıyla bilgi için hazırlanmıştır.

Günümüzde sigortalılar kendi önemlerinin farkına varmış ve satın aldıkları her türlü ürün ve hizmetle ilgili sorgulama yapmaya başlamışlardır. Örneğin; artık herkes kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken özellikleri biliyor. Bu durum bizim için son derece memnuniyet vericidir. Çünkü böyle bir rekabet ortamında "iyi olan" öne çıkacaktır. Artık tüm sigorta şirketlerinin ürünleri birbirlerine çok benzer bir duruma gelmiştir.Elbette farklılıklar vardır. Ancak bu farklılıklar hizmet anlayışı ile birleşince önemli ayrıcalıklar ortaya çıkmaktadır. "Mükemmellik detaylarda gizlidir" Ürün bazındaki farklılıklarımızı hizmet kalitemizle birleştirerek ortaya çıkardığımız çok özel avantajları sitemiz kanalıyla size sunmak istedik.

Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Hukuksal Koruma, Tarım ve Hayvancılık gibi ana sigorta branşlarının yanı sıra; Konut ve İşyeri Sigortası, Seyahat Sigortası, Ofis ve İşyeri Sigortası, Muayenehane Sigortası, Kar Kaybı, Kasko, Trafik, Yeşil Kart gibi sigorta türleriyle birlikte Ticari ve Endüstriyel risk sigortaları, uçak, helikopter ve gemi sigortaları alanında hizmet veren Atmaca Sigorta, servis ekibiyle bir telefon kadar size yakındır. 0 372 615 86 40 numaralı telefonu aradığınızda Atmaca Sigorta yetkilisi sigortacılık konusundaki tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Atmaca Sigorta aynı zamanda, hasarda bağımsız eksperler ile çözüme ulaşan acentemiz, ekip ruhu ile çalışmayı ve her zaman müşterilerini ön planda tutarak haklarını ve menfaatlerini korumayı meslek ve ahlak kurallarından ödün vermeden hak ve eşitlik kurallarını profesyonelce uygulayarak gerçekleştirmiştir.

Hedefimiz; güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir anlayış ile 21. yüzyıl sigortacılığı yapmaktır. Hizmet prensibimiz ise; sigorta programını oluşturmadan önce ilgili kişi veya kurumun risklerini analiz ederek minimize etmek ve en önemli beklenti olan kaliteli hizmeti sürekli kılmaktır. Bu anlayış ile, sigortacılığın poliçe kağıtlarından pratiğe döndüğü an olan hasar durumunda, meydana gelen zararı tam ve eksiksiz olarak hızla karşılamak üzere yanınızdayız. Poliçe bizim için imza altına alınmış sözümüzdür.

Şirketimizin misyonu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır. Ayrıca acente özel indirimleri, satış sonrası müşteri memnuniyeti, sigorta danışmanlığı ve kaza anında verdiği teknik destek bizi diğer acentelerden ayıran farklardır. Şirketimiz, ihtiyacınız olan sigortayı en doğru biçimde saptayacak, buna uygun en ekonomik teklifi size sunacak ve sigorta süreniz boyunca size teknik destek verecektir. Türkiye'de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmaktır.
İLETİŞİM FORMU
HİZMETLERİMİZ